We are with you until the result is achieved

یکی از نگرانی های مشتریان عزیز پیچیدگی فرایند تولید در ساخت گلخانه های صنعتی بوده که تیم کارشناسان فنی و مجرب اشتاد از طراحی تا نصب پروژه های مدرن در کنار شما خواهد بود. همینطور مخفتخریم اعلام نماییم برای یک دوره کارشناس کشت به صورت رایگان در کنار شما خواهد بود.

Free Cultivation Expert

مفتخریم اعلام نماییم برای یک دوره با کارشناس کشت رایگان در خدمت شما خواهیم بود.

Service Innovation

واحد تحقیق و توسعه شرکت با همکاری اساتید مجرب و جوان همیشه در حال پویایی و بررسی نوآوری ها در زمینه های مختلف گلخانه می باشند. موضوعات جدید و نوآوری ها را واحدهای گلخانه ای از ما بخواهید.

After Sales Services

یکی از افتخارات ما تضمین کیفیت می باشد. ما محصول خود را تا 6 ماه ضمانت نموده و تا 10 سال خدمات پس از فروش خواهیم داشت.

پروژه های در دست و تمام شده مهندسین جوان و با تجربه اشتاد

نسل جدید گلخانه های صنعتی

تیم با تجربه اشتاد همواره در تلاش است تا در جهت پیشرفت و بهبود عملکرد پروژه های مشتریان خود دانش فنی روز جهان را لحاظ کند.
برای مثال: تقویت اسکلت سازه برای دهانه های عریض تر از 9.6 متر با ارتفاع بالاتر از 7 متر نیازمند تحلیل و محاسبات می باشد که مطابق استانداردهای موجود روز دنیا و آنالیزهای صورت گرفته، سازه پیشنهادی نسبت به گذشته دارای تغییراتی بوده است.
در کمان این نوع از گلخانه ها و المان های آن از لوله های بیضی شکل یا OVAL که نوع دیگری از لوله پروفیل های فلزی (Steel profile Pipes) می باشد استفاده می گردد. این لوله ها از ورق های گالوانیزه به صورت نورد شده تولید می گردند. سازه های با پروفیل بیضی dh OVAL 1.3 الی 1.4 برابر لوله های دایره شکل که تا دهانه های با عرض 9.6 و 12.8 استفاده می گردد، استقامت بیشتری را جهت مقاوم سازی دارند.

آخرین اخبار

برخی از مشتریان اشتاد

Turnkey Greenhouses from Construction to Harvest

Menu