ما یک تیم خلاق هستیم

تاریخچه ما

اشتاد با رویکرد توسعه و مدرن سازی در صنعت گلخانه از بیست آذر ۱۳۹۲ شروع به فعالیت نمود.

این شرکت به صورت تخصصی به صنعت گلخانه می پردازد. این شرکت با گردآوری افراد متخصص که تجربه چندین ساله در زمینه ساخت گلخانه دارند و تشکیل یک گروه مشترک جهت ارتقا دانش فنی و به روز رسانی گلخانه از بین بزرگترین و معتبرترین شرکت های سازنده گلخانه در دنیا، شرکت FERTRI اسپانیا را انتخاب و اقدام به انعقاد قرارداد فی مابین کرده است، تا بتواند ارائه دهنده انواع گلخانه های مدرن (پلاستیکی، پلی کربنات، شیشه ای، تحقیقاتی) مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا و با قیمت های مناسب و رقابتی نه تنها در کشور ایران بلکه در کلیه کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه باشد. ما مجری پروژه های (E.P.C) طراحی، ساخت، تولید و نصب سازه و تجهیزات گلخانه ای هستیم.

شرکت گلخانه سازان اشتاد

اشتاد به واسطه رویکرد متفاوت در ساخت و تآمین تجهیزات، پروژه های متعددی را با موفقیت به انجام رسانیده است.

این شرکت در پروژه های واگذار شده، کاهش قابل توجه هزینه ها و رضایتمندی مشتریان را به ارمغان آورده است.

توانمندی شرکت گلخانه سازان اشتاد در مشاوره، طراحی و ساخت سیستم های گلخانه های مدرن و همچنین تامین تجهیزات مرتبط با ساخت و کشت و نگهداری است. لیکن با اتکا به تجربیات و ارتباطات بین الملی بخش بازرگانی، این شرکت امکان تامین سایر اقلام مورد نیاز این صنعت به صورت خاص و سفارشی را نیز دارا است.

طی سال های گذشته، بخش بازرگانی شرکت گلخانه سازان اشتاد به عنوان مجری فرایند خرید، به همراه کادر فنی، تمامی تلاش خود را در جهت تامین کالا از برترین سازندگان جهانی معطوف نموده تا در افزایش بهره وری با ارائه خدمات با کیفیت و نهایتاً رضایتمندی مشتریان خود سهیم باشد.

شرکت گلخانه سازان باتوجه به نیاز رو افزون کشور به محصولات گلخانه ای شروع به طراحی و ساخت گلخانه ها نسبت به اقلیم و شرایط گوناگون زیست محیطی کشورمان نموده است. این شرکت با بهره مندی از پرسنل مجرب بیش از ۲۰ سال در زمینه طراحی، ساخت و اجرای انواع گلخانه و سیستم های اتوماسیون در صنعت کشاورزی مشارکت داشته است.

در کشاورزی، از مهمترین موضوعات برای افزایش محصول، کاهش هزینه تولید و بالا بردن راندمان و بهره وری، بهبود و توسعه روش های کشت و نگهداری است.

شرکت گلخانه سازان اشتاد با در اختیار داشتن امکانات فنی لازم، همواره آماده است با ارائه خدمات مشاوره تخصصی و بازدید، نیازهای صنعت کشاورزی را برآورده کرده و بر اساس آن اقدام به طراحی و ساخت انواع گلخانه نماید.

نیم نگاهی به سابقه فعالیت مهندسین اشتاد

0
(مترمربع) در دست اجرا
0
پروژه EPC انجام شده
(مترمربع) پروژه انجام شده در سال 99
0
(مترمربع) پروژه های انجام شده

مشتریان ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

فهرست